BG EN

УДАР: Пишман шофьорка се заби в бензиностанция на магистрала "Тракия"

Инциденти

УДАР: Пишман шофьорка се заби в бензиностанция на магистрала "Тракия"

8590
на 17.08.2022
УДАР: Пишман шофьорка се заби в бензиностанция на магистрала Тракия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

20-годишна шофьорка се заби в бензиностанция с голфа си. Инцидентът станал във вторник около 10 часа сутринта на автомагистрала “Тракия”, км. 344 в Бургас.

препоръчано

Лекият автомобил “Фолксваген Голф”, с пазарджишка регистрация, управляван от 20-годишната жена от пазарджишкото село Синитово, при навлизане на паркинга на бензиностанция с несъобразена с конкретните условия скорост, излязла извън пътното платно, блъснала се в бетонни блокчета и продължавайки движението си напред, се ударила в изкуствено изграден остров, като спряла в него.

От инцидента са нанесени материални щети по автомобила, както и по седем бетонни блокчета - бордюри, храст и три борчета, посадени в района на бензиностанцията.

Водачката е тествана за употреба на алкохол, като дрегерът дал отрицателен отчет.

От инцидента пострадала 18-годишната й спътничка, която с контузия на главата и корема, е откарана в УМБАЛ – Бургас, прегледана и освободена, тъй като отказала болнично лечение.

 
 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 60
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК