Ударен дебют на Херо с Лудогорец в Първа лига! “Орлите” смазаха Дунав в Русе

8106
на 20.08.2017

Новият наставник на Лудогорец Димитър Димитров направи блестящ дебют начело на българския шампион в Първа лига. “Орлите” съсипаха с 5:0 Дунав в мач от шестия кръг от родния шампионат.

Първото попадение отбеляза Вирджил Мисиджан в 23-ата минута. В 37-ата Марселиньо удвои, а четири минути преди края на първата част Попадийн си отбеляза автогол, предава Спортал. В 73-ата минута Жуниор Кишада покачи на 0:4. Шест минути преди изтичането на редовното време на срещата Лукоки нов гол - 0:5.

Лудогорец изигра доста силен двубой. Най-силно впечетление направиха агресивният подход и острите набези по фланговете на възпитаниците на Херо. Освен това “орлите” играха по-стабилно в защита и с малки изключения не допуснаха голови положения пред своята врата.

ДУНАВ: 86. Антонов, 83. Попадийн, 4. Патев, 22. Милчев, 23. Хубчев, 11. Димов, 10. Шопов, 77. Костадинов, 7. Карагерен, 20. Георгиев, 9. Будинов

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Броун, 5. Терзиев, 30. Моци, 4. Сисиньо, 19. Василев, 12. Абел Анисе, 44. Горалски, 84. Марселиньо, 93. Мисиджан, 92. Лукоки, 37. Жоао Пауло