BG EN

Удариха цигарената мафия в „Столипиново”

Крими

Удариха цигарената мафия в „Столипиново”

13325
на 11.09.2016
Удариха цигарената мафия в „Столипиново”
Автор:   ПИК

Арестуваха 31-годишна жена, открили в дома ѝ 115 килограма нарязан тютюн

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Значително количество цигари и тютюн без платен акциз са били иззети от пловдивски полицаи в рамките на специализирана операция в събота. При проверка в къща на ул. „Калина” в „Столипиново” ченгета от шесто районно открили 115 килограма нарязан тютюн, машина за обработката му и електронна везна. Била арестувана 31-годишната собственичка на имота, срещу която било образувано бързо производство, пише "Монитор".

препоръчано

Със същата мярка в районното управление в Асеновград бил задържан местният жител Т.А. на 47 г., който на ул. „Шести януари” бил заловен да пренася общо 54600 контрабандни цигари от различни марки.

Междувременно на територията на общински пазар в Стамболийски служителите на реда установили, че 23-годишен от Куртово Конаре, 28-годишна от Златитрап и 21-годишна от село Оризари предлагат за продажба тютюн без бандерол. Общо от тримата били иззети над 14 килограма от нелегалната стока.

Активните действия за пресичане на незаконното съхранение и разпространение на акцизни стоки в Пловдив и областта продължават, съобщиха от полицията в Пловдив.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК