Баскетбол

8633
на 06.12.2016

Тук можеш да видиш най-новите казино игри от efbet (18+)

Ръсел Уестбрук реализира шестия си пореден трипъл-дабъл, а тимът му Оклахома Сити Тъндър записа шеста поредна победа в НБА, след като се наложи над Атланта Хоукс със 102:99 като гост. Решаваща в срещата се оказа третата четвърт, спечелена от Тъндър с 13 точки разлика. Уестбрук завърши с 32 точки, 13 борби и 12 асистенции, а съотборникът му Стивън Адамс добави 12 точки и овладя 10 борби.

В битката между лидерите в в Източната конференция Кливланд Кавалиърс се наложи над Торонто Раптърс със 116:112 в зала "Еър Канада Сентър". В хода на последната четвърт предимството на Кливланд достигна 15 точки, но Торонто успя да го съкрати до края и дори имаше шансове да изравни резултата. ЛеБрон Джеймс вкара 34 точки за победителите, а Кевин Лав - 28 точки и 14 борби. За Торонто най-резултатен стана ДеМар ДеРозан с 31 т. Кливланд Кавалиърс прекъсна серия от три поражения.

В Оукланд домакините от Голдън Стейт Уориърс разгромиха Индиана Пейсърс със 142:106. Невероятен мач изигра Клейс Томпсън - автор на 60 точки. Другата звезда на "воините" Стеф Къри завърши с дабъл-дабъл - 13 точки и 11 асистенции.