BG EN

УЕФА санкционира жестоко Зенит и Олимпиакос заради расизъм

Световен футбол

УЕФА санкционира жестоко Зенит и Олимпиакос заради расизъм

3680
на 18.12.2013
УЕФА санкционира жестоко Зенит и Олимпиакос заради расизъм
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дисциплинарната комисия към УЕФА наложи солени глоби на Зенит Санкт Петербург и Олимпиакос. Причината е расистко поведение на техните фенове, както и използване на пиротехнически средства и лазер. Гръцкият гранд е санкциониран с 30 000 евро заради изцепки на ултраси по време на двубоя с Андерлехт на 10 декември, а руският - с 40 000, заради действия на феновете им на мача с Аустрия Виена на 11 декември.

Двата тима ще останат и без част от запалянковците си за 1/8-финалите от Шампионска лига. Олимпиакос трябва да затвори част от северната си трибуна за мача с Манчестър Юнайтед на 25 февруари 2014 година. Зенит ще трябва да затвори част от своя стадион, резервиран за "ултраси", в мача с Борусия Дортмунд на 25 февруари 2014 година

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК