BG EN

УЖАС! Багер затисна 5-годишно дете край Симитли

Инциденти

УЖАС! Багер затисна 5-годишно дете край Симитли

11040
на 11.07.2017
УЖАС! Багер затисна 5-годишно дете край Симитли
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

53-годишен италианец и 5-годишно дете са в тежко състояние след инцидент с багер в село до Симитли. Към 20.45 часа снощи италианецът на име Мауро, който живее в Брежани, е копаел в имота си със своя багер. 5-годишното съседско дете наблюдавало работата му. За да му покаже как се работи, Мауро качил хлапето в багера, но преминавайки по наклон машината се обърнала и затиснала и двамата.

препоръчано

На място веднага са извикани аварийно-спасителния отряд на пожарната, полиция и линейка. 5-годишното момче е изпаднало в клинична смърт. След кратък престой в частната болница в Благоевград, детето е транспортирано в полунощ в шокова зала в столичния "Пирогов", съобщи БГНЕС.

Италианецът се е отървал само с множество фрактури на левия крак. Той е бил настанен в настанен в в ортопедията на "МБАЛ Благоевград". Инцидентът се изяснява от полицията. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК