ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на жертвите на урагана „Харви“, който премина над Тексас, са достигнали най-малко 70 човека, съобщава Асошиайтед Прес, като се позовава на информация от местните власти.
препоръчано
По-рано бе съобщено за 60 загинали заради бедствието.
Отбелязва се, че информации за смърт на хора, свързана с урагана, са били подадени от 13 окръга на щата Тексас. Само в окръг Харис жертвите са 30.
Ураганът „Харви“, който премина над територията на щата Тексас в нощта на 26 август, бе и най-разлушителният ураган, преминавал над територията на Съединените щати за последните 12 години.
свързани новини
Ужас! Броят на жертвите на урагана „Харви“ достигна 60 души
6729
на 05.09.2017
Щетите от урагана „Харви“ могат да достигнат до 180 милиарда долара
6131
на 04.09.2017
Превод и редакция: ПИК
НЯМА КРАЙ: Руска атака с дронове в Одеса
5061
преди 47 минути
Над 10 вторични труса след мощното земетресение във Филипините
5286
преди 1 часа
Европейската комисия поздрави премиера на Армения за изборните резултати
8505
преди 2 часа


