ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Истински ужас се е разиграл в двора на бургаското училище ОУ "Георги Бенковски" по-рано днес. Ято оси е нападнало дете, а когато учителката се е притекла на помощ пострадала и тя, съобщава "Флагман".
препоръчано
Гнездото на жилещата напаст се намирала съвсем близо до тротоара, веднага бил подаден сигнал на тел. 112, откъдето изпратили служители от дезинфекционната станция към Община Бургас. На мястото е изпратен и екип от Спешна помощ, които били инжекция на детето и на учителката. Родителите на малчугана са уведомени за инцидента и преди малко негови близки дойдоха в училището, за да го приберат вкъщи.
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина бившият депутат Юлий Славов
7550
преди 57 минути
35 ГОДИНИ БЕЗ РЕМОНТ: Разпоредиха спешна проверка на ИСУЛ
21641
преди 5 часа
11 нарушения по българското Черноморие за седмица
10926
преди 7 часа


