ГОРЕЩО
Кападокия се превърна в снимачна площадка на български филм за борбата с множествена склероза
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Близък изток
Ужас в Йемен! Най-малко 80 бяха убити, а над 100 са ранени при сражения
4183
на 06.08.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В боевете между проправителствените сили и шиитските бунтовници в крайбрежната йеменска провинция Ходейда са били убити през последното денонощие 80 души от двете страни, съобщиха днес йеменски представител и очевидци, цитирани от Ройтерс.
препоръчано
По думите им проправителствените сили, подпомогнати от международната коалиция, са се опитали да изтласкат бунтовниците от района на Ад Дурайхими, южно от град Ходейда. В боевете са били ранени най-малко сто души.
Израел запазва военно присъствие в Южна Сирия
7741
на 08.12.2025
САЩ, Катар и Израел са провели среща за Газа
6783
на 08.12.2025
Израел обяви нова граница с Ивицата Газа
11359
на 08.12.2025


