ГОРЕЩО
ЛЕТЯЩ СТАРТ: Радев направи толкова смени във властовия караул за 5 дни, колкото други не успяха за 5 години
Константин Проданов: Налагаме спешни мерки и промяна на бюджетната философия - няма да намаляваме заплати
Фридрих Мерц: "Бангаранга" ще бъде шлагер на лятото в цяла Европа
Радев оряза политическия си кабинет: 14 души ще движат властта в МС
ТЕЗИ ШОКИРАЩИ ДАННИ, оповестени от Гълъб Донев, разкриват колко тежко е финансовото състояние на държавата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екипи на пожарната в Чикаго са спасили двама души и куче, затрупани под отломките на жилищна сграда, която се срутила след експлозия в неделя вечерта в квартал Вашингтон парк, съобщава Chicago Tribune, цитиран от "Фокус".
препоръчано
Взрив причинил рухването на жилищната сграда, като под развалините се оказали две жени и куче. Властите съобщават, че всички са оцелели.
„Нещо избухна и цялата сграда се сплеска”, каза говорителят на чикагската пожарна Лари Лангфорд.
Смята се, че други гора под отломките няма, но пожарникарите продължават своето издирване за да са сигурни, допълва говорителят.
Фридрих Мерц: "Бангаранга" ще бъде шлагер на лятото в цяла Европа
29806
преди 2 часа
Румен Радев в Берлин: България е страна със значителен потенциал
11325
преди 2 часа


