BG EN

Ужас! Мъж скочи от втория етаж на горяща къща, дъщеря му изпадна в нервна криза

ЧАС ПИК

Ужас! Мъж скочи от втория етаж на горяща къща, дъщеря му изпадна в нервна криза

11656
на 07.10.2013
Ужас! Мъж скочи от втория етаж на горяща къща, дъщеря му изпадна в нервна криза

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима пострадаха, единият от които е с фрактура в болница след пожар тази нощ в село край Гоце Делчев.

препоръчано

Към 21.50 часа снощи е подаден сигнал, че гори покривът на къща в село Кочан, община Сатовча. В пристъп на паника 40-годишният Любомир С. скочил от терасата на втория етаж и счупил крака си, съобщи БГНЕС.

Пострадалият е приет в МБАЛ "Иван Скендеров" в Гоце Делчев с фрактура на подбедрицата. Вследствие на пожара, предизвикан най-вероятно от запалил се комин, са пострадали по-леко и две жени.

При опита да гасят пожара се е обгазила 49-годишната Надие Ч. 19-годишната Н.Ч. пък изпаднала в нервна криза. След оказаната им лекарска помощ на място, и двете жени не са хоспитализирани.

Пожарът е загасен, изгорял е покривът и част от етажа, има унищожена покъщнина на семейството. Причините за пожара са в процес на изясняване.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК