BG EN

Ужас! Наръгаха мъж в гърдите при свада в Пловдивско

ЧАС ПИК

Ужас! Наръгаха мъж в гърдите при свада в Пловдивско

8071
на 22.05.2015
Ужас! Наръгаха мъж в гърдите при свада в Пловдивско

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

42-годишен мъж от с. Браниполе бе наръган снощи при битов скандал. Сигналът за инцидента е подаден към 19,30 часа. Пристигналите на място полицаи установяват, че раненият мъж е с прободна рана в областта на гърдите и е откаран в болница без опасност за живота, пише Дарик. 
 
В хода на проверката, служителите на реда установяват, че извършителят на деянието е 50-годишен жител на същото селото. Случаят е докладван на Окръжна прокуратура Пловдив, работата по случая продължава.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК