BG EN

Ужас! Национал на Тринидад и Тобаго получи сърдечен удар

Световен футбол

Ужас! Национал на Тринидад и Тобаго получи сърдечен удар

3943
на 26.09.2013
Ужас! Национал на Тринидад и Тобаго получи сърдечен удар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Защитникът на националния отбор на Тринидад и Тобаго и на унгарския Ференцварош Аким Адамс е в критично състояние след сърдечен удар, обявиха от клуба. 22-годишният Адамс е бил приет в болница в Будапеща, след като се е почувствал зле в сряда, два дни след победата на Ференцварош с 3:1 над Уйпещ.

препоръчано

"Адамс претърпя операция, но все още състоянието му е сериозно", обявиха от унгарския тим. Бранителят има шест мача за 26-кратния шампион на Унгария този сезон и осем двубоя в кариерата си за националния тим на Тринидад и Тобаго.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК