BG EN

Ужас преди финала! Изплашиха със зет Ваня Червенкова от "ВИП Брадър"

ЧАС ПИК

Ужас преди финала! Изплашиха със зет Ваня Червенкова от "ВИП Брадър"

43927
на 16.11.2013
Ужас преди финала! Изплашиха със зет Ваня Червенкова от ВИП Брадър
Автор:   ПИК

"Мамо, ще се женя", каза дъщеря й Никол

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Че ще става тъща - така се пошегуваха продуцентите на "ВИП Брадър" с Ваня Червенкова по време на тазвечершното живо предаване в шоуто. То е и последно за сезона - в края му ще бъде излъчен победителят.

препоръчано

"Мамо, ще се женя. Имам нужда от помощта ти за организирането на сватбата", каза дъщерята на бизнес дамата Никол във видео обръщение към майка си. Впоследствие стана ясно, че това е шега.

Самата Ваня засегна темата с огромния вот за себе си, получен само от 4 сим карти. Тя каза, че извинява на зрителите и че няма нищо общо с организирането му. Освен това повтори желанието си да дари гласовете си на шампионката Станка Златева. Очевидно обаче продуцентите на шоуто не са приели идеята й - номерът, на който зрителите могат да я подкрепят, все още се върти на екраните.

Червенкова се състезава на финала с Мариан, Пламен, Лияна и Станка.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от Петрохан е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК