ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
До два метра преспи са се образували по пътни участъци в област Русе. Това съобщиха от Областното пътно управление в крайдунавския град.
препоръчано
Причината е силният вятър и навяванията по откритите места. Най-тежко е положението в участъци по пътя Русе-Кубрат и Русе-Бяла. Общо 87 снегопочистващи машини работят в региона. Към момента всички пътища в областта са затворени до затихване на вятъра. Виелицата остави десетки населени места без ток в Русенско, а в четири села няма и вода заради липсата на електричество. Към момента няма сигнали за бедстващи хора.
свързани новини
СТРАХ! Никой не пази цистерните от Хитрино край Русе... (СНИМКИ)
16869
на 03.01.2017


