BG EN

Уинона Райдър също стана лице на "Марк Джейкъбс"

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Уинона Райдър също стана лице на "Марк Джейкъбс"

18700
на 30.06.2015
Уинона Райдър също стана лице на Марк Джейкъбс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Холивудската актриса Уинона Райдър е поредната знаменитост, която стана лице на известната модна марка "Марк Джейкъбс". Тя ще участва в предстоящата есенно-зимна колекция на модната къща. Новината сподели самият дизайнер Марк Джейкъбс в профила си в социалната мрежа "Инстаграм", където публикува снимка на Райдър с дрехи от новата му колекция. На фотографията се вижда актрисата, облечена в черно палто и дълга пола. "Уинона и аз сме приятели от 15 години. Тя се появи за първи път в наша кампания през 2003 г. Тук тя е красива и уникална както винаги, фотографирана от Дейвид Симс за нашата есенно-зимна кампания", написа Джейкъбс към снимката. Освен Уинона, наскоро от "Марк Джейкъбс" обявиха, че Шер и дъщерята на актьора Уил Смит – Уилоу, също ще са лица на предстоящата колекция.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК