ГОРЕЩО
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ЧАС ПИК
Украинската опозиция даде 24 часа на правителството да спре кръвопролитията
3558
на 22.01.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидерите на украинската опозиция Арсений Яценюк и Виталий Кличко дадоха 24 часа на украинския президент Виктор Янукович за спиране на кръвопролитията в страната, предаде УНИАН.
препоръчано
„Този път имаме само 24 часа. Ако няма развитие на нещата, то лично за себе си ви казвам, няма да живея с позор и утре ще настъпим напред. Ако има куршуми, да има куршуми, но честно, справедливо и смело”, заяви Яценюк.
„Ако президентът не се срещне с нас утре и не се разберем, то утре ще бъдем още повече и ще преминем в настъпление”, заяви Виталий Кличко.


