BG EN

Украинските власти обявиха три възможни версии за пожара в хотела в Одеса

СВЕТЪТ ДНЕС

Украинските власти обявиха три възможни версии за пожара в хотела в Одеса

4280
на 18.08.2019
Украинските власти обявиха три възможни версии за пожара в хотела в Одеса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията разследва три версии за пожара в хотел "Tokyo Star" в Одеса, сред които и палеж, извършен за прикриване на престъпление, предава РИА Новости, като се позовава на информация на представител на полицията в Украйна.

препоръчано

"В момента разследващите работят по три версии: небрежно боравене с огън, нарушаване на правилата за пожарна безопасност и евентуално престъпление, прикрито чрез инсцениране на пожар. Беше извикан експерт по криминалистика, който да разследва на място", заяви представител на Одеската полиция на брифинг в сградата на областната държавна администрация.

По неговите думи собственикът на хотела е дал показания, осигурил е достъп до помещенията и си сътрудничи с разследващите.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК