ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Рано тази сутрин украинските сили са възобновили масирания обстрел срещу Славянск, воден от планината Карачун. Това съобщи за руската агенция ИТАР-ТАСС представител на народното опълчение на града.
По думите му, чути са силни взривове, прозорците на къщите се тресат.
препоръчано
В резултат на артилерийски обстрел срещу Славянск и разположените в близост населени места вчера бяха частично разрушени жилищни сгради в село Семьоновка. Местна жителка бе ранена в главата.
От опълчението посочват, че след обстрела в района на Семьоновка, в продължение на половин час са се водили сблъсъци между Националната гвардия и силите за самоотбрана.
ЗАКЛЕХ СЕ: Ето кой влезе в парламента на мястото на Любен Дилов-син
17250
преди 39 минути
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
25390
преди 1 часа


