ГОРЕЩО
Волен Сидеров в неадекватно състояние в центъра на София, викат му линейка (СНИМКИ/ВИДЕО)
Пускат гей перверзника Хасърджиев на свобода срещу 60 000 евро
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Говорителят на Министерство на външните работи на Украйна Евгений Перебийнис заяви, че има доказателства, че падналият на спортна площадка и убил няколко младежи снаряд, е бил изстрелян от територия под контрола на донецките сепаратисти, предаде Фокус, позовавайки се на Interfax.
препоръчано
„Снарядът, който уби няколко деца, е бил изстрелян от територии, които са под контрола на донецките бойци.”, написа Перебийнис в своя Туитър в четвъртък.
По-рано беше съобщено, че две деца са били убити от паднал снаряд на спортна площадка в Донецк, а други четири са били ранени. Училището се намира в близост до летището на града.
Мерц потвърди: Без американски "Томахоук" в Германия, засега
4677
преди 27 минути
Иран отрича преминаването на американски кораби през Ормузкия проток
4166
преди 44 минути
Допълнителни ограничения за пластмасови опаковки от 12 август 2026 г
10710
преди 1 часа


