BG EN

Украйна отзова посланика си в Беларус

Европа

Украйна отзова посланика си в Беларус

7980
на 17.08.2020
Украйна отзова посланика си в Беларус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Украйна е отзовала посланика си в Беларус за консултации във връзка със събитията след президентските избори в тази страна. Това съобщи украинският външен министър Дмитрий Кулеба.

„Взех решение да призова посланика на Украйна в Беларус Игор Кизим за консултации в Киев, за да оценим перспективите на беларуско-украинските отношения в новата реалност“, цитира пресслужбата на външното министерство шефа на ведомството. „За първи път в историята прибягваме до такава крачка в отношенията с Беларус и правим това единствено поради недопустими действия на Минск."

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! ДПС-Ново начало с предложение Йотова да се намеси по случая с полудялото лице Христанов ЕКШЪН В ПИК TV! ДПС-Ново начало с предложение Йотова да се намеси по случая с "полудялото лице Христанов"
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК