ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Олександър Сирски, главнокомандващият на украинската армия, съобщи днес, че украинските сили са установили военна комендатура в окупираната част на руската Курска област, предаде Ройтерс.
препоръчано
По думите му напредъкът на украинските части продължава и през последното денонощие те са навлезли на още 1,5 км дълбочина. Под украински контрол вече са 1150 кв. км. и 82 селища, уточни той.
Във видео, публикувано от украинския президент Володимир Зеленски, Сирски казва, че силите на Киев са навлезли на 35 км дълбочина в руска територия в Курска област, откакто предприеха инвазията си преди повече от една седмица.
свързани новини
Турция удължава вноса на руски газ
3044
преди 35 минути
Русия очаква отговор от Вашингтон след разговорите в Кремъл
7990
преди 4 часа
Зеленски търси нов началник на кабинета след оставката на Ермак
5631
преди 6 часа


