BG EN

Ули Хьонес: Не съм диктатор, младите трудно биха намерили по-добри учители от мен и Румениге

Световен футбол

Ули Хьонес: Не съм диктатор, младите трудно биха намерили по-добри учители от мен и Румениге

4047
на 05.04.2017
Ули Хьонес: Не съм диктатор, младите трудно биха намерили по-добри учители от мен и Румениге
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Байерн (Мюнхен) Ули Хьонес не смята, че е толкова властен ръководител, колкото го изкарват другите. След престоя си в затвора той се завърна начело на баварците и заедно с Карл-Хайнц Румениге управлява всичко. Наскоро Филип Лаам оправда отказа си да стане спортен директор с това, че Хьонес е съсредоточил прекалено много власт в себе си и това не дава възможност на другите началници да си вършат работата. 

"Създаде се впечатление, че всеки, който работи в Байерн, трябва да се страхува от мен и от Румениге", заяви Хьонес пред Sportbild, цитиран от Спортал. "Напротив - всеки млад ръководител може само да черпи от нашия опит, продължи 65-годишният бивш футболист на Бундестима. - Трудно биха се намерили по-добри учители от нас двамата".

Президентът, който освен това стана и председател на Борда на директорите на мюнхенския колос, все още вярва, че Лаам все пак ще започне работа в клуба след отказването си през лятото.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК