BG EN

Уличен метач улови дете, паднало от седмия етаж, и му спаси живота

ЧАС ПИК

Уличен метач улови дете, паднало от седмия етаж, и му спаси живота

10664
на 29.11.2014
Уличен метач улови дете, паднало от седмия етаж, и му спаси живота

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Уличният метач Шукрю Дениз от турския град Ескишехир е хванал 4-годишно момиченце, паднало от седмия етаж на дома си и по този начин спасил нейния живот, съобщава РИА Новости, пише „Фокус”.
„Погледнах нагоре и видях момиченцето на най-горния етаж, което си играеше на края на перваза на прозореца”, разказва Дениз.
Мъжът хвърлил метлата и се приготвил да хване детето, ако то падне.
„Тя не се задържа на перваза и аз се опитах да я хвана във въздуха. Момиченцето плачеше, след падането, но беше в съзнание. Аз не пострадах, макар че няколко минути бях в шок”, добавя Шукрю Дениз.
4-годишната Екрен била хоспитализирана в тежко състояние, но по думите на нейния баща се подобрява и в неделя ще бъде изписана от болницата.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК