BG EN

Ултрасите на АЕЛ: Ивайло Петев е магьосник, истински Хари Потър

Световен футбол

Ултрасите на АЕЛ: Ивайло Петев е магьосник, истински Хари Потър

4153
на 10.12.2013
Ултрасите на АЕЛ: Ивайло Петев е магьосник, истински Хари Потър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ивайло Петев продължава да пише история с АЕЛ (Лимасол). Кипърският гранд записа четвърта поредна победа, след като надви с 1:0 като гост Докса (Катокопия) в мач от 12-ия кръг на местното първенство. 

С успеха си АЕЛ събра 27 точки и продължава да оглавява временното класиране. Фурорът предизвика феновете на отбора да вдигнат в небесата българския треньор.

В официалната страница на клуба в социалната мрежа Петев веднага бе сравнен с филмовия герой Хари Потър. "С пълно право Ивайло Петев може да бъде наречен магьосник или направо Хари Потър. Българинът дойде в Лимасол и буквално направи чудеса с отбора. Видя се осезаемо подобрение в играта на тима, както и във всеки един играч поотделно“, написаха ултрасите на АЕЛ. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК