ГОРЕЩО
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Пропадна асфалтът край строежа на метрото в “Слатина"
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
УМБАЛ „Св. Иван Рилски” ЕАД ще лекува пациенти по линия на здравната каса с единствения по рода си на територията на страната линеен ускорител. От здравното заседание съобщиха, че на връх Богоявление е подписан договор с Национална здравноосигурителна каса за лечение на пациенти по клинични пътеки за лъчелечение и радиохирургия.
препоръчано
Договорените за изпълнение и подлежащи на заплащане от бюджета на НЗОК нови дейности предоставят и осигуряват възможността на здравноосигурени лица с онкологични и неонкологични заболявания да бъдат обслужвани и лекувани с функциониращия в лечебното заведение високотехнологичен линеен ускорител за стереотактична радиохирургия TrueBeam STX.
ОТ ДНЕС: Грипна епидемия в Бургас, учениците минават онлайн
5630
преди 3 часа
България на първо място по плодовитост в ЕС, показват данни на Евростат
8271
преди 13 часа
Грипът тръшва все повече ученици в Пазарджик и района
7132
преди 16 часа


