УНИКАЛНА ВЕЧЕР В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА: Реал Мадрид отстрани Манчестър Сити след дузпи, Байерн изхвърли Арсенал

Топ новина

12779
на 18.04.2024

Реал Мадрид отстрани Манчестър Сити от Шампионската лига, след като завършиха 1:1 в редовното време и продълженията и 4:3 при дузпите на реванша от четвъртфиналите в турнира. Първата среща в Мадрид завърши при резултат 3:3.

Рекордьорът по трофеи в надпреварата поведе през първата част чрез Родриго в 12-ата минута. "Гражданите" изравниха в 76-ата с попадение на Кевин де Бройне. В продълженията двата тима не си отбелязаха нови голове и се стигна до дузпи.

Там точни за испанския гранд бяха Белингам, Васкес, Фернандес и Рюдигер, а само Лука Модрич сгреши.

За тима, воден от Хосе Гуардиола, Алварес, Фодън и Едерсон вкараха, а Ковачич и Силва пропуснаха от бялата точка.

В другия мач, Байерн Мюнхен изхвърли Арсенал след успех в реванша от четвъртфиналите с 1:0. Единственото попадение в мача отбеляза халфът Йозуа Кимих в 63-ата минута след пас на Рафа Герейро.

Първата среща, преди седмица, завърши при резултат 2:2.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина
Георги Харизанов пред ПИК TV: Завръщането на Пеевски - най-голямото събитие в този парламент! Задава се тежък удар за добрите сили (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Завръщането на Пеевски - най-голямото събитие в този парламент! Задава се тежък удар за "добрите сили" (ВИДЕО)