ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьор на автобус в Индия бе отстранен от работа, защото позволил на маймуна да шофира превозното средство, съобщава Би Би Си.
препоръчано
Случката се разиграла в южния щат Карнатака пред погледа на близо 30-те пътници, които се оплакали от „косматия“ водач на автобуса.
На любителско видео, заснето по време на случката, се вижда как съвсем спокойната и доста компетентна маймуна върти волана. Когато видели това началниците на шофьора предприели наказателните мерки спрямо него.
Говорител на автобусната компания заяви, че „сигурността на пътниците не може да бъде подлагана на рискове като се позволява на маймуна да сяда зад волана“, цитиран от БТА.


