ГОРЕЩО
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Камилите Султан и Емир се превърнаха в новата аткрация на Перник. Двугърбите животни пасат на свобода на поляна в миньорския град. Оказва се, че по принцип се подвизават в цирка заедно с техния собственик, който за представления се преобличал като арабски шейх. Сега обаче били в почивка и се радвали на свободата в близост до хората.
Приспособените за живот в постинята животни харесвали зеленината в района и най-често провеждали пашата си покрай стадиона и новата велоалея в Перник. Благодарение на социалните мрежи Султан и Емир се превърнали в звезди за по-малко от 24 часа и стотици хора от София и околията се стичали да ги видят на живот и да снимат за спомен с тях.
препоръчано
свързани новини
И ТОВА ГО ИМА! В Арабския свят организираха моден конкурс за камили
41976
на 05.02.2017
Люси Иларионов и Ани Хоанг яздят камили в Дубай (СНИМКИ)
49210
на 20.01.2017
Сомалийските терористи откраднаха 2000 камили
9010
на 17.12.2016
Джихадисти нападнаха на камили село в Нигер
8130
на 04.09.2016


