ГОРЕЩО
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Унищожават невзривен боеприпас, открит в Стара Загора, съобщиха от Министерството на отбраната.
препоръчано
На 8 октомври екип от състава на Втора механизирана бригада е иззел ръчна граната, тип бухалка, която е била намерена в пресъхнал канал на ул. „Братя Жекови“ в града.
През неделния ден Специализиран екип от Военноморска база-Варна е бил задействан по сигнал за намерен балон за въздух от зенитна ракета в местността Тузлата, община Балчик.
Предметът е бил иззет и транспортиран за съхранение във Военноморската база.
Военнослужещи от Сухопътните войски са изпълнили задачи по унищожаване на боеприпаси, открити в различни райони на страната.
свързани новини
Дете на 8 години пострада при катастрофа до Стара Загора
10612
на 07.10.2023
Огромно изгнило дърво се разцепи и падна близо до Софийския университет (СНИМКИ)
3382
преди 23 минути
Дете се удави в басейна на луксозен хотел в Слънчев бряг
21799
преди 6 часа
Тийнейджъри пострадаха при инциденти с тротинетки в Плевенско
7874
преди 8 часа


