ГОРЕЩО
ПРИМКАТА СЕ ЗАТЯГА! Издирват близък приятел на Владо Загатото - бизнесменът имал 9 млн. евро в биткойни
МАШИНА НА ВРЕМЕТО В НС?! Поискаха от Михаела Доцова да използва целия си авторитет и да накара Демерджиев да даде първата справка за полетите на Пеевски (ВИДЕО)
Левски елиминира напълно заслужено Университатя и продължава да мечтае
Губернаторът на Варна дреме за борчовете на Благо Коцев
ДОКЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ?! Военното министерство събира от дарители 7 хиляди евро за лечение на дъщерята на загиналия пилот Дункин - негови колеги са бесни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фондовата борса в Ню Йорк завърши сесията в четвъртък с повишение трети пореден ден, все още задвижвана от оптимизма на европейските фондови пазари, въпреки несигурността от „Брекзит”.
препоръчано
Индексите Дау Джоунс и Насдак се повишиха с по 1,33%. Според окончателните резултати индустриалният индекс (Dow Jones Industrial Average) се покачи с 235,31 пункта до 17 929,99 пункта, а доминираният от технологичните компании Насдак (Nasdaq) – с 63,43 пункта до 4842,67 пункта.
"Уолстрийт джърнъл": Сорос изкупува злато
24832
на 09.06.2016


