ГОРЕЩО
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Арестуваните полицаи от 5-о районно в София пласирали дрога
ЛЪСНАХА! Издирвана за кражби мутра вардила Асен и Киро на протестите (ВИДЕО)
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
Мальовица посрещна зимния сезон със зелени политики и вълнуващи думи
190 хиляди домакинства са без ток
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 190 хиляди домакинства в различни региони на Финландия са без централно електрозахранване заради урагана „Раули”, който се стовари върху страната в събота. Според последните данни на електроразпределителните компании, засегнатите жилища се намират в 180 населени места. Ураганът, който предизвика щети с ветрове над 20 метра в секунда предизвика прекъсвания на електропроводните линии. Много дървета бяха повалени.
препоръчано
Особено силно – до 25 метра в секунда – духаше в градовете Вааса и Куопио. Заради прекъснатите, поради паднали върху релсите дървета, железопътни връзки, бяха пуснати автобуси. Енергийните компании работят за отстраняване на щетите.
Арестуваха корумпирани пътни полицаи в Гърция, заработили 120 000 евро
8561
преди 50 минути
Дед Мороз идва със солени глоби в Русия за Нова година
13258
преди 3 часа


