ГОРЕЩО
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
ПЪРВО В ПИК: Пускат доставчика от екшъна с Мирчев срещу 1000 евро гаранция
ПОЗОР! Звънял ли е Иво Мирчев-Оземпика на вътрешния министър да арестува доставчика на пици?
Вечно дерби с двойна цена - чест за Левски, Европа за ЦСКА
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ураганът „Линда“ , бушуващ в Тихия океан е достигнал втора степен по скалата на Сафир-Симпсън и продължава да набира сила, съобщава националната метеорологична служба на Мексико, предаде ТАСС.
препоръчано
Ураганът се намира на около 600 километра югоизточно от нос Сан Лукас в щата Южна Долна Калифорния и се придвижва на североизток със скорост 6.1 метра в секунда. Скоростта на вятъра в него достига 43 м/секунда с пориви до 54 м/секунда.
Очаква се ураганът да предизвика проливни дъждове в мексиканските щати Южна Долна Калифорния, Халиско, Синалоа и Наярит, както и на архипелага Ревиля-Хихедо.
свързани новини
Ужас! Ураган изпочупи къщи и изкорени дървета в свищовско село
10012
на 03.08.2015


