BG EN

Ураганът „Сали” се усили до втора категория

Америка

Ураганът „Сали” се усили до втора категория

6711
на 15.09.2020
Ураганът „Сали” се усили до втора категория
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По пътя си към американския щат Луизиана ураганът „Сали” се усили до опасната втора категория, съобщава RT, като се позовава на данни на Националния център на Съединените щати за следенето на ураганите.

препоръчано

„В центъра на урагана скоростта на вятъра достига 155 километра в час. „Сали” е на около 160 километра източно от устието на река Мисисипи, вливаща се в Мексиканския залив”, уточняват от сайта на Центъра.

По данни на „Асошиайтед Прес”, жители на крайбрежните райони на Мексиканския залив активно купуват от магазините минерална вода и други необходими стоки на фона на очакваното усилване на урагана.

В редица района на Луизиана и Флорида е обявено предупреждение за буря.

 

 

Превод и редакция: ПИК

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават за промените в Изборния кодекс и как ще гласуване на изборите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК