BG EN

Условна присъда за похотлив старец, блудствал с момиче

Региони

Условна присъда за похотлив старец, блудствал с момиче

10862
на 12.05.2018
Условна присъда за похотлив старец, блудствал с момиче
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Две години затвор условно отсъди Районния съд в Харманли за похотлив пенсионер, който преди година наби и блудства с 13-годишно момиче в село Долни Главанак, община Маджарово.
74-годишният Касим Османов, беше признат за виновен за гаврата с малолетната дъщеря на свои комшии. Той примамил момичето в своята къща, а после я заплашил с нож. Принудил я да се съблече и започнал да хапе гърдите й, както и да я опипва.
Още вечерта на 12 април момичето се оплакало на своите родители. Те били сезонни работници и през деня били на сеч в гората. Навременната намеса на полицията предотврати линч за похотливия старец. Османов веднага бе задържан, а обвинението срещу него първоначално беше за изнасилване на малолетно момиче.
В хода на следствието ДНК-тестове и други експертизи доказаха, че пенсионерът не е успял да осъществи полов акт с малолетната, а само е блудствал с нея. Срокът на двегодишното условно наказание е 4 години. Присъдата обаче подлежи на обжалване и протест пред по-горната инстанция - Хасковския окръжен съд, казаха магистрати.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК