BG EN

Успешна и щастлива майка - мисията възможна с “Мисия Детегледачка”

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Успешна и щастлива майка - мисията възможна с “Мисия Детегледачка”

11423
на 29.10.2018
Успешна и щастлива майка - мисията възможна с “Мисия Детегледачка”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В „Bulgaria Mall“ две бизнесдами се събраха, за да споделят част от своя опит и възможен ли е балансът между майчинството и кариерата. Мирела Лазарова - собственик и изпълнителен директор на успешната агенция „Нанни“ се занимава професионално с подбор, обучение и предлагане на кадри в отговорната мисия и професия “детегледачка”. Нейният партньор - Ангелина Ангелова е журналист, автор на списание L’europeo и директор PR и комуникации на най-големия туристически холдинг Victoria Group.

препоръчано

На сцената на Bulgaria Mall двете дами разказаха повече за професията на детегледачката, личния си опит в отглеждането на своите деца и как правилният подбор на персонал може да бъде решаващ за сигурността и развитието на всяко дете. Ангелина пое ролята на водещ и зададе на Мирела най-ключовите въпроси за майчинството, историята на развитието на агенция „Нанни“ и личния й опит с бавачките. Ангелова призна пред публиката, че основната причина да предложи на Мирела да създадат подобно събитие е личната й липса на опит с детегледачките. Пр-ът и журналист разказа, че е имала доста трудни моменти при отглеждането на вече седем годишния си син, тъй като родителите й живеят във Варна, а при първата си среща с Мирела е задала точно тези въпроси по темата, които смята, че вълнуват всеки един родител.

На сцената се присъедини и един от кадрите на Мирела - Рени Милева, която повече от десет години работи като професионална детегледачка. Тя сподели какви кризисни ситуации са възниквали с децата, за които е била отговорна, как ги е преодоляла, но участието й завърши със забавна история, която развесели присъстващите. Освен, че през последните десет години Мирела успешно развива своята агенция, тя създава и професионална академия за детегледачки, които се акредитират като сертифицирани специалисти в областта. Курсът включва теоретичен и практически модул, съдържащи психологически и педагогически методи за отглеждане и обучение на деца, етика на работното място и други. 

Синовете на Ангелина и Мирела - Гоги, Крис и Коки бяха сред ентусиазираната публика, за да подкрепят своите майки. Домакин на събитието бе България mall, а партньорите, които подкрепиха инициативата са вода Роса, сдружение “Маринела”, хотел Marinela Sofia, Babyspot и списание “Моето дете”. Датата на следващата академия за детегледачки е 3 и 4 ноември. Повече информация можете да откриете на: fb: www. nanny.bg, какти и на страницата www.nanny.bg.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК