ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Установен е нов случай на служител на Община Пловдив с положителен тест за COVID-19, съобщиха от администрацията.
Експертът работи в сградата на пл. "Централен" 1. Във връзка с това са взети всички мерки по дезинфекция и превенция. Сградата ще бъде допълнително обработена и затова в понеделник работата с граждани ще започне в 9:00 часа.
От Общината призовават хората да посещават общинските служби като спазват всички превантивни мерки и носят предпазни маски.
препоръчано
Затвориха община в Пловдивско заради служител с COVID-19
15622
на 06.08.2020


