ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията установи самоличността на камикадзето, който окървави детския парк в пакистанския град Лахор в неделя, съобщи РИА Новости, като се позова на Geo TV.
препоръчано
При самоубийствения атентат загинаха 69 души, повечето от които жени и деца. Ранени са повече от 300. Отговорност за терористичния акт пое радикалното двишжение "Талибан".
Камикадзето е идинтифицирано като Юсуф Гулам Фарид, от провинция Пенджаб в Пакистан. В течение на осем години той е преподавал в духовното училище в Лахор, след като е получил религиозно образование в град Дера Гази Хане в Пенджаб.
свързани новини
Над 70 души бяха убити при атентат в Пакистан
7131
на 28.03.2016
След атентата полицията е задържала 15 заподозрени, сред които трима братя на Юсуф.
Над 10 вторични труса след мощното земетресение във Филипините
5826
преди 2 часа
СЛЕД 7 ГОДИНИ: Си Дзинпин кацна в Пхенян
10963
преди 4 часа
Северна Корея увеличава производството с 250%
11067
преди 5 часа
Земетресение от 7,8 по Рихтер разлюля Филипините
6216
преди 6 часа


