Уулвърхмптън изхвърли Ливърпул от турнира за Купата на Англия

5163
на 08.01.2019

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Отборът на Уулвърхемптън поднесе изненада в третия кръг на турнира за Купата на Англия, отстранявайки Ливърпул от надпреварата.

Заемащият в момента деветото място във Висшата лига тим победи лидера в класирането с 2:1.

С попадение на Раул Хименес в 38-ата минута Уулвърхемптън, който бе домакин на мача, поведе с 1:0. В 51-ата минута Дивок Ориги възстанови равенството. Четири минути по-късно обаче Рубен Невес вкара втори гол за домакините, който се оказа и победен.

В 70-ата минута на мача мениджърът на гостите Юрген Клоп се принуди да пусне в игра и две от големите си звезди – Роберто Фирмино и Мохамед Салах, но и това не помогна.

Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като куха лейка - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО) Кристиян Коев пред ПИК TV: ППДБ са като "куха лейка" - няма нищо в главата, но е хубава и задоволява сексуално! Ако Борисов пак влезе в схема с тях, ще изгуби (ВИДЕО)