ГОРЕЩО
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
СЪВСЕМ Я ОТРЯЗАХА! Денков: Лена Бориславова няма да бъде в листите на ППДБ на изборите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Физиотерапевтът на ЦСКА Иван Христов разкри, че по време на дербито с "Левски" е бил уцелен от бомбичка, хвърлена от трибуните.
препоръчано
Ето какво написа Христов:
"Учил съм и работя повече от десет години за да дарявам здраве на хората. Помагал съм на хора с най-различни пристрастия и ще продължа да го правя, защото преди всичко сме хора и след това фенове. Днес тази “бомбичка” за мой късмет падна до крака ми. Ако беше в главата най-вероятно нямаше да го пиша този пост! Победи и загуби ще има докато го има футбола, но Човеци дали ще останат не знам ! Бъдете здрави. Само ЦСКА"
Одобрени са големи промени във футболните правила
7560
преди 1 часа
Любослав Пенев се прибра в България
47536
на 20.01.2026
Вече е ясно кога легендата Любо Пенев се прибира у дома
35768
на 20.01.2026
Херо взима в Ботев Пловдив крило от Лудогорец
17111
на 19.01.2026


