ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
16-годишно момче намушка с отвертка баща си докато се опитваше да предпази майка си, съобщава struma.bg.
препоръчано
45-годишният баща се прибрал вкъщи посред нощ стабилно почерпен. Съпругата му се опитала да го изгони от семейния дом заради агресивното му поведение, но мъжът започнал да се съпротивлява. Той грабнал няколко отвертки и нападнал жена си.
На писъците на майката, реагирал 16-годишният им син, който се спуснал да я брани. В битката с баща си, момчето успяло да вземе отверките, а пияният Стоян паднал жестоко по стълбите.
След падането е със счупен прешлен, което наложило спешното му транспортиране в "Пирогов". В момента няма опасност за живота на пострадалия мъж.
Радев трябва да бъде спрян
243043
преди 2 часа
Това са най-известните политически пенсионери у нас
41472
преди 5 часа


