ГОРЕЩО
Евроинс ще предоставя застраховка „Гражданска отговорност“ на българските превозвачи на максимална цена от 1998 евро на тежкотоварно превозно средство
Спипаха на „Капитан Андреево“ незаконни мигранти, укрити в тайник на автобус (СНИМКИ)
Горещ коментар на Гълъб Донев за новия дълг - ето какво налага спешното му теглене
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
Политика
Ученици от Димитровград - Сърбия почиваха на вилата на Софийска област в "Боровец"
18570
на 01.10.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отличници от българското училище „Св. Св. Кирил и Методий“ град Димитровград - Сърбия, почиваха на вилата на Областна администрация на Софийска област в курорта „Боровец“, съобщи пресцентърът. Поканата за гостуване беше отправена от областния управител Илиан Тодоров по време на посещението му в Димитровград и Пирот, с цел предварителни разговори за подписване на меморандум за сътрудничество с област Пирот.
препоръчано
Посещението на вилата се организира със съдействието на КИЦ – Димитровград, а кметът на община Самоков Владимир Георгиев осигури изхранването на децата.
свързани новини
Областният на София Илиян Тодоров: Забраних продажба на общинска собственост
15175
на 12.06.2017
Кен и капитан Планета: Как кабинетът "Радев" обърка плановете на Гюров, Кандев и ППДБ
23340
преди 16 минути


