BG EN

Ученици си спретнаха масово меле пред баничарница

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Ученици си спретнаха масово меле пред баничарница

6439
на 05.12.2012
Ученици си спретнаха масово меле пред баничарница
Автор:   Явор Белчев
Група непълнолетни ученици си спретнаха масово меле пред баничарница в Банско. Боят е станал вчера , когато тийнейджърите отишли за закуски и се сбили. Със счупена ябълка и комоцио е 17-годишно момче, което е закарано в “Пирогов”. Учениците , които си спретнали боя, са от различни техникуми в курортния град. От разнопосочните тупаници най-много пострадало  17-годишно момче от село Филипово. Със счупена ябълка и комоцио той бил транспортиран с линейка направо за София. Приет е в “Пирогов” в тежко състояние. Боят и участните в него  се разследват от районната прокуратура в Разлог. Образувано е досъдебно производство.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК