BG EN

Учениците, опитали да убият таксиметров шофьор, остават в ареста за постоянно

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Учениците, опитали да убият таксиметров шофьор, остават в ареста за постоянно

6337
на 15.12.2017
Учениците, опитали да убият таксиметров шофьор, остават в ареста за постоянно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съдът в Ямбол остави за постоянно в ареста двамата ученици, които опитаха да ограбят и убият таксиметров шофьор преди дни.

препоръчано

Първоначално защитата на 14-годишния Костадин Стоянов поиска отлагане на делото за мярката.

Мотивите - за непълнолетния ученик нямало изготвена психологична експертиза и в залата не присъствал представител на детска педагогическа стая.

Служебният адвокат на 18-годишния Симеон Димитров поиска домашен арест. Съдът отхвърли и двете искания и момчетата остават в ареста. Защитата заяви, че ще обжалва.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК