BG EN

УЧИЛ ДО 4. КЛАС: Пътник си развя члена към кондукторка и шофьор в Кърджали

Крими

УЧИЛ ДО 4. КЛАС: Пътник си развя члена към кондукторка и шофьор в Кърджали

24390
на 22.01.2026
УЧИЛ ДО 4. КЛАС: Пътник си развя члена към кондукторка и шофьор в Кърджали
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За уникална простотия, сътворена от учил до 4. клас кърджалиец, пише изданието "24Родопи“.

препоръчано

47-годишният пътник спретнал скандал в градски автобус, пътуващ от автогарата до пазара. Многократно той напсувал шофьора.

На следващия ден пък се появил до диспечерския пункт на спирката до кръговото на площад “Хаджи Димитър“. Там безработният отново се развилнял. Приближил се до служителка и псувайки я изрекъл, че “всички кондукторки са к***и“. След това си свалил панталоните до коленете, извадил половия си орган, развял го с две ръце и подканил жената да… седне на него.

Атакувал и автобуса, в който бил е водачът. Удрял с юмруци по вратата за пътниците, продължил псувните и отново свалил панталони, за да размаха с ръце мъжкото си достойнство.

Хулиганът бил задържан от полицаи, а съдът в Кърджали му наложил “Пробация“ за две години, както и 100 часа безвъзмезден труд в полза на обществото.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК