Фалстарт за Йорданеску като гост! Тежък мач за ЦСКА

17874
на 11.09.2016

Еди Йорданеску записа фалстарт като наставник на ЦСКА при визити. Проблемите на "червените" далеч от "Българска армия" този сезон се задълбочиха. Дунав победи ЦСКА София с 2:0 в Разград.

Десподов и Кулма пропуснаха да реализират за "армейците" през първото полувреме.

А Шопов в 31-а минута и Огнянов 2 минути по-късно успяха да вкарат важни попадения за домакините.

През втората част отборът на ЦСКА осъществи натиск, но не съумя да стигне до гол. Чорбаджийски стреля опасно с глава, а стражът на Дунав парира топката. Гостите имаха и претенции за дузпа в заключителните минути на срещата като ситуацията е спорна. Съдията обаче реши да не отсъди нарушение. Домакините се съсредоточиха върху действията си в защита на терена и така се стигна до крайното 2:0 в мача.

След 6 изиграни кръга тимът на Дунав Русе е водач в класирането с 16 точки. ЦСКА София има 10 пункта.

ДУНАВ: 1. Луков, 66. Джалилов, 22. Милчев, 4. Патев, 28. Атанасов, 11. Димов, 8. Раденцов, 94. Ненов, 18. Огнянов, 10. Шопов, 9 Будинов

ЦСКА: 12. Китанов, 11. Манолев, 4. Чорбаджийски, 5. Перез, 3. Недялков, 15. Малинов, 8. Галчев, 19. Десподов, 10. Арсенио, 17. Шимао, 26. Кулма

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за сексуалното насилие над деца. ИТН скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики. Заместник-председателката Кирова с ехидни подмятания към Тошко Йорданов (ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за сексуалното насилие над деца. ИТН скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики. Заместник-председателката Кирова с ехидни подмятания към Тошко Йорданов (ОБНОВЕНА)