Фалшив профил на Бойко Борисов във Фейсбук бълва снимки на Цветанов (снимки)
Бившият премиер пред ПИК: Това не е моята страница!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нов фалшив провил във Фейсбук на Бойко Борисов се пръкна около истерията със спряната му в края на миналата седмица страница. Неизвестен засега потребител на социалната мрежа бълва снимки не само на Борисов, но и на дясната му ръка Цветан Цветанов.
Фотосите са жизнерадостни. На тях Борисов и Цветанов са сред симпатизанти, раздават автографи, щипват бебета по бузките, бодро потупват отрудени мъже и жени.



Личи си, че кадрите на двамата са избирани много старателно, защото голямата част от тях не могат да се намерят по търсачката на Гугъл. Това вероятно означава, че авторът на ментето гравитира около ГЕРБ или пък е скрито оръжие на някоя от останалите политически сили.
До момента хиляди почитатели на Борисов са захапали куката на фалшивия му профил и леят благодарности за потвърденото им приятелство.
"Това не е моята страница", заяви пред ПИК Бойко Борисов. Очаква се утре той да стартира новата си изява в интернет с личен профил в другата мрежа за споделяне - Туитър.


