BG EN

Фалшива новина за смъртта на вратаря на Малатияспор шокира футболния свят, от клуба отрекоха

Европа

Фалшива новина за смъртта на вратаря на Малатияспор шокира футболния свят, от клуба отрекоха

10964
на 06.02.2023
Фалшива новина за смъртта на вратаря на Малатияспор шокира футболния свят, от клуба отрекоха
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Някои отлайн издания в Турция съобщиха, че вратарят на футболния клуб Малатияспор Ахмет Еюп Туркаслан е сред загиналите при земетресението, което разлюля южната ни съседка рано тази сутрин.

препоръчано

Както ПИК писа, по-рано днес от клуба потвърдиха информацията, че 28-годишният страж е в неизвестност, като се смята, че е под развалините на хотел, срутил си при труса.

Президентът на Малатияспор Ахмет Яман заяви: "Новината за смъртта на Ахмет Еюп Тюркаслан не отразява истината. Спасителните операции са в ход. Вярваме и се надяваме на добри новини".

Съпругата на футболиста бе извадена изпод отломките на рухналата сграда.

"Дадох на отбора 2 дни почивка след мача на Ризеспор. Много от играчите не бяха в Малатия. Нашият вратар обаче остана там", разказа пред турските медии новият треньор на Малатияспор Йълмаз Вурал.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК