ГОРЕЩО
Енергийният експерт Явор Куюмджиев: Имаме резерви за около две седмици от суров нефт и нямаме влияние върху цените на горивата
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
До 300 € отстъпка на избрани 5G смартфони с план Unlimited от Vivacom
МЪЛНИЯ! ДПС се закани да разкрие шашмите с ала-бала машините на "Смартматик" и Цицелков (ВИДЕО)
МАНЕКЕНКА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА: Време е за нова профилна снимка? Не, време е за нов кмет!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фалшиви новини са довели до масовия протест срещу мигрантите в германския град Kемниц. Премиерът на Саксония обяви, че чрез невярна информация в социалните мрежи крайнодесни групи са мобилизирали привържениците си.
препоръчано
Той даде за пример статия, според която загиналият 35-годишен германец е бил убит от мигрантите, защото защитавал жена. Полицията обаче не разполага с данни да е намесена жена, обясни премиерът, предава Нова.
И тази вечер в Кемниц и Дрезден се очакват протести. Вътрешният министър съобщи, че хиляди анархисти и крайнодесни са пристигнали от берлин, както и от няколко съседни на саксония провинции.
свързани новини


