ГОРЕЩО
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Борис Арнаудов - героят на Стефан Данаилов във "Фамилията", поръчва на Антон Велев-Тони (Иво Аръков) много важна задача за сюжета на сериала, разказва "24 часа".
препоръчано
Той трябва да убие Диана Арнаудова (Деси Бакърджиева), но да изглежда като нещастен случай. Затова ще направи план - Диана да загине в катастрофа - аналог на тази, в която умря лейди Даяна през август 1997 г.
Ето това ще се случи в 8-ия епизод на сериала. В предната серия стана ясно, че Георги Арнаудов (Драгомир Драганов) е истинският наследник в богатото семейство. Затова Борис ще се опита да го върне в голямата фамилна къща, след като го беше изгонил от дома.
Би Ти Ви ще излъчи сериала довечера от 21,30 ч.
Филипинки дундуркат децата на Камелия
30778
преди 12 часа
Моника Валериева: Няма да търпя мъж, който...
33929
преди 15 часа
СТРАСТИ И СЛЕД "ЕРГЕНЪТ": Калоян зарязал Габи заради друга
21310
преди 15 часа
Принц Хари нанесе нов удар по двореца
81146
на 09.12.2025


